Streamline NX poskytuje jednotnú, užívateľsky prívetivú platformu.

Spoločnosť Ricoh oznámila významné vylepšenie svojej pôvodnej aplikácie RICOH Streamline NX. Cieľom bolo začleniť do jedného, jednoducho ovládateľného rozhrania ďalšie procesy, ktoré nielen IT pracovníci denne využívajú.

RICOH Streamline NX

Aktualizácia zvýši efektivitu práce v spoločnostiach na celom svete! Prináša lepšiu automatizáciu skenovania, indexovania dokumentov, ľahšie prihlasovanie užívateľov vďaka zjednodušenému postupu overovania a tiež obmedzeniu strát zo „zabudnutých výtlačkov“ vo výstupnom zásobníku. To všetko umožní prispôsobenie pracovných postupov a funkcií správy zariadení a dát, čo sú schopnosti zabudované priamo do novej softwarovej platformy. Aplikácia Streamline NX bola navrhnutá tak, aby vyhovovala rozličným potrebám spoločností všetkých veľkostí, s možnosťou rozšírenia podľa ich meniacich sa potrieb.

ricoh_streamline_NX

Inovujeme digitálne pracovisko

V dobe, kedy sa digitálne pracovisko rýchlo rozvíja, majú firmy tendenciu zhotovovať nesúrodé nástroje k riešeniu svojich jednotlivých potrieb. Globálne dostupný software Streamline NX dáva užívateľom možnosť pracovať efektívnejšie a lepšie, pretože na viacero potrieb odpovedá jedným riešením a súčasne pomáha odľahčiť pracovné nasadenie IT pracovníkov.

K implementácii a následnému využitiu Streamline NX potrebujú firmy len preškoliť svojich zamestnancov, aby boli schopní používať iba jedno rozhranie pre správu všetkých zariadení pre tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie a ďalšie súvisiace pracovné úkony. Bežní užívatelia potom môžu jednoducho pristúpiť k tlačiarni, priložiť svoju ID kartu a bezpečne skenovať a ukladať dokumenty do zložiek, na USB disky, posielať na email, atď. (funkcia optického rozpoznávania znakov a metadát) alebo opäť načítať a vytlačiť citlivé materiály bez toho, aby riskovali, že ich zabudnú na výstupnom zásobníku. Software tiež uľahčuje užívateľom tlačiť priamo zo svojho mobilného zariadenia.

Streamline NX podporuje až 100 000 zariadení naraz

Kedysi zložité úlohy je možné vďaka individuálnemu nastaveniu workflow skrátiť na pár kliknutí, zamestnanci jednoducho pošlú alebo prijmú informácie, kedy sú potrebné, kam sú potrebné a v požadovanom formáte. Streamline NX podporuje až 100 000 zariadení pripojených na hlavný server a je schopný spravovať ďalších 250 sekundárnych serverov. Firmy tak môžu software implementovať i na všetky existujúce zariadenia tretích strán.

Streamline NX dokáže generovať celú radu podrobných užívateľských reportov, ktoré môžu poskytnúť kľúčové informácie o nákladoch alebo umožniť alokáciu existujúcich zdrojov. Dokonca jednotlivé zariadenia i celé skupiny zariadení je možné ďalej jednoducho sledovať a spravovať v kancelárii i mimo kanceláriu a to i vďaka smartphonom a tabletom. Napríklad nastavenie pre celú skupinu multifunkčných tlačiarní (MFP) je možné nastaviť na jednom zariadení a potom ich preniesť na ostatné zariadenia, čo vytvorí známe prostredie pre všetkých užívateľov v celej firme.

RICOH Streamline NX
Streamline NX umožňuje zvýšiť pracovnú efektivitu automatickým presmerovaním podobných úloh, určených pre off-line zariadenia na dostupnú on-line alternatívu, presadzovaním politiky šetrenia zdrojov pri tlači a zavedením rozpočtových limitov pre účty konkrétnych užívateľov alebo projektov. Streamline NX je software, ktorý s pomocou výkonného optického rozpoznávania znakov (OCR) prevádza dokumenty a formuláre do digitálnej podoby a vytvára editovateľné súbory. Dokonca voliteľná zónová podpora OCR a čiarových kódov môže cielene získavať dáta pre preddefinované nastavenie pracovných postupov.

„Dnešné firmy a spoločnosti chcú nájsť to jedno pravé riešenie pre každý dokumentový proces. Žijeme v dobe nie veľkých, ale obrovských objemov dát, čo u niektorých IT pracovníkov môže vyvolať pocit zahltenia ohromným objemom informácií a procesov, s ktorými sa musia nejako vysporiadať.

Streamline NX poskytuje jednotnú, užívateľsky prívetivú platformu, ktorá dokáže zjednodušiť práce a umožniť firmám ich transformáciu v novom digitálnom veku.” dodáva David Hodoň, produktový manažér pre softwarové riešenia Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia.

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo