EIZO ColorEdge CS2740 / 27-palcový monitor s rozlíšením 4K UHD.

Novinárska asociácia EISA (Expert Imaging and Sound Association) vyhlásila monitor EIZO ColorEdge CS2740 najlepším monitorom na sezónu 2020-2021. Ceny EISA Awards každý rok oslavujú tie nové produkty, ktoré ponúkajú kombináciu najvyspelejších technológií, najžiadanejších funkcií, najfunkčnejšiu ergonómiu a samozrejme, najlepší pomer výkon/cena.

Monitor EIZO ColorEdge CS2740 zvíťazil v kategórii „Fotografický monitor roku“

EIZO ColorEdge CS2740 je 27-palcový monitor s rozlíšením 4K UHD / 3840 × 2160 obrazových bodov (štvornásobok rozlíšenia Full HD).

„Tento vysoko kvalitný monitor je ideálny pre tvorivé činnosti ako je editácia fotografií či videa. Ponúka široký farebný rozsah a presnú reprodukciu živých farieb z priestoru Adobe RGB.
Vďaka vysokej hustote obrazových bodov sa obrazové dáta zobrazujú veľmi ostro.
Monitor okrem základných funkcií vrátane kalibrácie softvérom ColorNavigator 7 prináša aj moderné a univerzálne možnosti pripojenia cez USB, HDMI, DisplayPort a najmä USB-C.“

eisa-award-2020-2021
4K monitor EIZO ColorEdge CS2740

O EISA

EISA je najväčšou nezávislou asociáciou odborníkov na svete a ponúka jedinečný globálny pohľad na trh so spotrebnou elektronikou. Za expertmi stoja tlačené médiá, elektronické časopisy a webové stránky z 29 krajín. Skupiny expertov pracujú nezávisle, ale spolupracujú pod záštitou agentúry EISA.
O oceneniach hlasujú skupiny špecializovaných hodnotiacich expertov pokrývajúcich celé spektrum spotrebnej elektroniky a fotografických výrobkov vrátane Hi-Fi, domáceho kina, elektroniky do auta, fotografie, videa a mobilných zariadení. Kľúč k úspechu a relevantnosti výročných cien EISA spočíva v inovatívnom vývoji produktov, ktoré vždy odrážajú meniace sa trendy a technológie sveta spotrebnej elektroniky.

Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokTransformácia Heidelbergu, vykazuje účinky v prvom štvrťroku 2020/2021
Nasledujúci článokNIKON získal štyri ceny EISA 2020–2021