Od 1. 4. 2019 sa stal novým výkonným riaditeľom spoločnosti Konica Minolta Slovakia Milan Kasík. Ako spoločnosť informovala v tlačovej správe, jeho ambíciou v rámci Slovenska je nielen udržať dlhodobo vysoké podiely v oblasti tlače, ale aj podporovať celosvetovú transformáciu značky Konica Minolta na poskytovateľa praktických a kreatívnych IT riešení pre každodennú prácu.

Konica Minolta Milan Kasík Milan Kasík v Konica Minolta pôsobí na rôznych pozíciách už viac ako 15 rokov. Pred šiestimi rokmi prišiel na Slovensko uplatniť svoje bohaté skúsenosti s priamym predajom. Postupne vytvoril novú kostru priameho predaja, ktorá pokrýva nové oblasti predaja produktov a služieb Konica Minolta.

„Základom budúcnosti pre spoločnosť Konica Minolta je prinášať praktické a kreatívne IT riešenia pre pracovný život. Už dnes tvorí poskytovanie IT služieb približne 20 % našich celkových hospodárskych výsledkov. Chceme sa sústrediť na poskytovanie riešení na aktuálne problémy firiem,“ konštatuje Milan Kasík.

Či už je to personálne a finančne náročná správa IT, nejasnosti s evidenciou dochádzky zamestnancov, alebo využitie umelej inteligencie na odstránenie chybovosti vyrábaných produktov. Konica Minolta je nie len významným celosvetovým poskytovateľom spracovania dokumentov a digitálnej tlače, ale pôsobí aj v oblasti IT, zdravotníckej diagnostiky, meracích prístrojov či planetárií.

Konica Minolta

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Konica Minolta Slovakia od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Zdroj: Konica Minolta

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo