EIZO CG247X - 24-palcový monitor pre profesionálnych používateľov z oblasti tlačovej prípravy, fotografie a post-produkcie videa.

Vďaka 16-bitovej tabuľke LUT (Look-Up-Table), IPS displeju so širokým farebným rozsahom a integrovanému kalibračnému senzoru, je model CG247X ideálnym nástrojom pre všetkých, ktorí sa potrebujú spoľahnúť na špičkovú kvalitu obrazu.

24“ monitor EIZO CG247X

EIZO CG247X s integrovaným kalibračným a auto-korekčným senzorom umožňuje nielen jednoduchú kalibráciu monitora, ale aj následné automatické udržovanie jeho obrazových parametrov pomocou funkcie automatickej re-kalibrácie.

eizocg247x
CG247X monitor je vybavený novým IPS-LCD displejom s vyšším kontrastom (1.500:1 = TrueBlack) a moderným podsvetľovacím MG-LED systémom s 99% pokrytím farebného priestoru AdobeRGB (1998) a 98% pokrytím farebného priestoru DCI-P3. Technológia Digital Uniformity Equalizer (DUE) zabezpečuje monitoru CG247X farebnú obrazovú stálosť a rovnomerné rozloženie jasu v celej ploche obrazovky.

cg247x-bk.
Vstupy Display Port, HDMI a DVI-D umožňujú súčasné pripojenie až troch počítačov. Signály HDMI z kamier s vysokým rozlíšením sa na monitore zobrazujú priamo bez daľších zariadení.

Odporúčaná cena monitora je okolo 1 480,-€ (39 590,- Kč) vrátane DPH. V cene je zahrnuté aj nové (skladacie) profesionálne fotografické tienidlo, čistiaca súprava a všetky potrebné káble. K modelu CG247X je k dispozícii ZDARMA profesionálny kalibračný softvér EIZO ColorNavigator 6.x alebo ColorNavigator NX (automatická kontrola nastavenia videorežimu sRGB/AdobeRGB pomocou tlačidla MODE).

Technické info: CG247X_datasheet

Kompletná 5-ročná záruka na elektroniku, LCD displej a jeho osvetľovací systém sú dôkazom spoľahlivosti monitora.

Zdroj: EIZO

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo