Dňa 1. júla 2014 bola za generálnu riaditeľku spoločnosti Xerox Česká a Slovenská republika menovaná Veronika Brázdilová. Bude zodpovedná za všetky operácie týkajúce sa technologických produktov spoločnosti Xerox Česká a Slovenská republika.

Veronika Brázdilová – prináša do spoločnosti Xerox 15 rokov skúseností z riadenia predaja a vrcholového manažmentu. V minulosti zastávala viacero vedúcich pozícií (CEO, Chief Sales & Marketing Officer, Director of Field Force Channels) v spoločnostiach Telefónica O2, CCS/SGS a Eurotel. V rámci pozície Chief Executive Officer a ako členka predstavenstva CCS/SGS získala cenné skúsenosti v oblasti riadenia obchodu a vedenia ľudí.

„Je mi cťou, že som bola menovaná generálnou riaditeľkou spoločnosti Xerox Česká a Slovenská republika. Prijímam to ako výzvu a mienim sa jej zhostiť s maximálnym nasadením. Ako generálna riaditeľka budem pracovať na kontinuálnom raste podielu spoločnosti Xerox na českom a slovenskom trhu, a to jak v segmente produktov, tak služieb,” komentovala svoje menovanie Veronika Brázdilová.

Veronika Brázdilová je pôvodom z Uherského Hradišťa. Absolvovala Európsky polytechnický inštitút, odbor ekonómia a zahraničný obchod, a MBA získala v roku 2010 na Nottingham Trent University a na International Business School v Brne.

„ Rád by som poďakoval Mariovi Persinarovi za jeho veľký prínos a všetko úsilie, ktoré ako dočasný generálny riaditeľ spoločnosti Xerox Česká a Slovenská republika vynaložil. Pod jeho vedením učinila spoločnosť kroky vedúce k celkovému rastu,” poznamenal David Dyas, Regional General Manager Central & Eastern Europe, Israel & Turkey.

Xerox Česká a Slovenská republika je popredným poskytovateľom kancelárskych a digitálnych produkčných zariadení. Xerox takisto poskytuje svojim zákazníkom zákaznícku podporu a IT outsourcing. Spoločnosť sa neustále snaží diverzifikovať svoje ponuky, a to hlavne v oblasti digitálnych technológií. Portfólio produktov a služieb zahrňuje správu dokumentov, softvéru a spotrebný materiál pre kancelárie i domácnosti a v neposlednom rade tiež outsourcing IT služby.

O spoločnosti Xerox
Od chvíle, keď bola pred 75 lety vynájdená Xerografia, sa spoločnosť Xerox so sídlom v Norwalku, štáte Connecticut / USA, a jej zamestnanci snaží firmám a spoločnostiam zjednodušovať ich prácu. Momentálne je Xerox globálnym lídrom v obchodných procesoch a manažmente dokumentov. Pomáhame spoločnostiam všetkých veľkostiach zvyšovať ich efektivitu tak, aby sa mohli sústrediť na svoj skutočný cieľ – ich vlastné podnikanie. Xerox zamestnáva viac než 140 000 ľudí v 180 krajinách sveta, kde poskytuje obchodné služby, tlačové vybavenie a softvér pre súkromné aj štátne organizácie.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo